Nezařazené

Novoroční soutěž

Máme tady konec roku a my jsme si pro vás připravily hned tři novoroční soutěže.  Soutěžit můžete o ručně šité zástěrky se srdíčky, malované plátěné tašky a malované hrnky s motivem pekáčku štěstí.

1. Silvestrovská soutěž o zástěrky

O tyhle krásné zástěrky můžete soutěžit, když na vašem Instagramu nebo Facebooku budete sdílet nějakou fotografii ze Silvestrovských příprav. Ať už něco vaříte, pečete, nebo jenom připravujete malé pohoštění, přidejte fotku s hashtagem #pekacekstesti, abychom vaše fotky mohli snáze najít. Tato soutěž poběží do silvestrovské půlnoci. V pondělí, 1. ledna vybereme každá jednu vítěznou fotografii.

 

 

 

2. Soutěž o malované tašky

Pokud chcete soutěžit o tyto ručně šité a malované tašky na nákup, stačí k tomuto příspěvku přidat komentář, ve kterém se s námi podělíte o nejkrásnější zážitek z roku 2017. Může to být vtipná historka, neobyčejný nebo úplně obyčejný moment, který vám zůstal v paměti, nebo věc, kterou jste za minulý rok dokázali a jste na ni pyšní. Komentáře vkládejte buď přímo tady na blogu nebo na Facebooku pod tento příspěvek, nebo na Instagramu pod naší fotografii s taškou a hrnkem. Tato soutěž poběží do neděle, 7. ledna 12:00, abychom hned odpoledne mohli vybrat vítěze.

 

 

3. Novoroční soutěž o malované hrnky

Tuto soutěž oficiálně spustíme až na Nový rok, ale už teď vás seznámíme s pravidly. 1. ledna zveřejníme na Facebooku a Instagramu fotografii. Vaším úkolem bude opět komentář, ve kterém nám napíšete, na co se těšíte v roce 2018, co byste chtěli dokázat, nebo jaké jste si dali novoroční předsevzetí. Soutěž poběží také do příští neděle, tedy 7. ledna 12:00, kdy vyhlásíme vítěze.

 

 

Samozřejmě se můžete zapojit ve všech třech soutěžích. Budeme se těšit na vaše fotografie a komentáře. Hodně štěstí!

 

Vyhlašujeme vítěze! 🙂

Mnohokrát všem děkujeme za účast a milé komentáře. Bylo vás poměrně hodně a o to bylo těžší vybrat mezi vámi vítěze. Ale je to soutěž, která musí mít vítěze, i přesto, že bychom stokrát chtěli obdarovat všechny z vás.

Tak tedy, tramtadadá! Vítězové jsou následující:

 1. soutěž o zástěrky:  vítězkou je naše jedinná účastnice _mischel8_, která se s námi na Instagramu podělila o Silvestrovské přípravy.
 2. soutěž o tašky: 1. vítězkou je Barbora, která se s námi podělila o svůj nelepší zážitek z roku 2017 tady na blogu a které přejeme hodně zdraví a sil do nového roku! 2. vítězkou je Monika Mikulová, která s námi soutěžila na Facebooku a které také přejeme hlavně zdraví!
 3. soutěž o hrnečky: 1. vítězkou je ještě jednou _mischel8_, děkujeme za krásné přání! 2. vítězkou je paní Marie Vágnerová, která se zúčastnila komentářem na Facebooku a které také děkujeme!

Všem vítězkám gratulujeme a ještě jednou všem děkujeme za účast! Vítězky budeme zprávou kontaktovat, aby nám sdělili, kam máme ceny poslat. 🙂

3 komentáře: „Novoroční soutěž

 1. Uzasne vesele vecicky! A tasky jsou nej 🙂
  Nejkrasnejsi moment je pro me narozeni mladsi dcery. A kazdy den v pritomnosti obou dcer je krasny a nezapomenutelny, i kdyz obcas zazlobi.

  To se mi líbí

 2. Nejkrásnějšími momenty v roce 2017 pro mě byly chvíle, kdy mi maminka sdělovala dobré zprávy z onkologických kontrol. Zdraví je to nejcennější, co máme a člověk si ho bohužel začne nejvíce vážit, až když tak dobře neslouží. A tak vám přeji krásný nový rok plný zdravíčka :-).

  To se mi líbí

  1. Děkujeme 🙂 A i my přejeme v novém roce Vám a Vaší rodině hlavně hodně zdraví, ale také mnoho štěstí a lásky :).

   To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.