O nás

Tohle jsme my. Jsme sestry. Narodily jsme se na vsi a na život na venkově nedáme dopustit. Máme rády přírodu a myslíme si, že všechno, co nám příroda dává, je takový malý zázrak. Ještě lepší ale je, co všechno se z darů přírody dá vytvořit. A proto taky vznikl tento blog.

Moje jméno je Anežka. Ráda trávím čas v kuchyni. Miluji pečení, a když ostatním moje výtvory chutnají, je to pro mě ta nejlepší odměna. Peču s láskou a snažím se dát kousek sebe do každého jídla, které připravím. Dělá mi to radost a tak si peču své domácí štěstí. O svou radost jsem se chtěla podělit i s ostatními, a tak vznikl na podzim roku 2016 Pekáček štěstí. Po roce publikování jsem se rozhodla, že blog trochu upravím a protože moje sestra měla plný šuplík zážitků, které mi přijde škoda neposlat do světa, přizvala jsem ji na moji stránku. A tak to od té chvíle táhneme spolu.

Moje jméno je Lída. Mám skoro dva metry a musím přiznat, že nejsem jako běžné dívky. Nezajímá mě móda, šminky ani nákupy (když nejde o zahradní náčiní, protože správné vidle, to je základ). Nejšťastnější jsem na zahradě v holínkách od bláta, u krbu, když můžu tvořit, a občas i v kuchyni u plotny. Protože u nás v chalupě se pořád něco děje, ráda bych své, často dost veselé, historky poslala do světa.

Chtěly bychom se s vámi podělit jak o recepty, tak i o zážitky a životní styl. Doufáme, že se vám naše příspěvky budou líbit a třeba vás i inspirují.

Anežka & Lída